Eno ljubico imam

Eno ljubico imam,

pa je ne ljubim sam,

jo rajtam zapustit’,

tja daleč v vas hodit’.

Po travniku ne grem,

po cesti pa ne smem,

ti šmenrani so pob’či,

k’ me zmerom čakajo.

Šest godcev bon najel,

od ljub’ce slovo vzel,

ta prvo ko zagodejo,

bom drugo ljubit’ začel.

Izvajalec:

Slovenske narodne pesmi

Ne zamudite…

0
    0
    Vaša košarica
    Vaša košarica je praznaNazaj v trgovino